STRUČNI ŽIRI/OCJENJIVAČKI SUD PO DISCIPLINAMA za 23. otvoreno Federalno takmičenje/natjecanje – u online formatu

SOLO PJEVANJE

  • Adema Plevljak – Krehić (Muzička akademija Univerziteta u Sarajevu)
  • Lejla Jusić (Akadmija scenskih umjetnosti Univerziteta u Sarajevu)
  • Sanja Vilov – Bejdić (Srednja muzička škola Sarajevo)
  • Maja Đokić (Srednja muzička škola „Dr. Vojislav Vučković“ Beograd)

 

UDARALJKE

  • Davor Maraus (Muzička akademija Univerziteta u Sarajevu)
  • Dario Kos (Sarajevska filharmonija)
  • Samir Ismić (Sarajevska filharmonija)
  • Roko Đuzel (Srednja muzička škola Sarajevo)

 

VIOLINA – VIOLA

  • Marina Đorđević (Srednja muzička škola Sarajevo)
  • Renata Prizmić Linarić (Glazbena škola Ivana pl. Zajca Mostar)
  • Ana Pranjković (Muzička škola I i II stupnja Mostar)
  • Arvida Kulloli Vračo (Sarajevska filharmonija)
  • Nejra Kovač (Osnovna muzička škola „Mladen Pozajić“ Sarajevo)
  • Sanja Manov (Osnovna muzička i baletska škola „Novo Sarajevo“)

 

VIOLONČELO

  • Yevgeny Xaviereff
  • Belma Alić (Muzička akademija Univerziteta u Sarajevu)
  • Belma Kubat (Osnovna muzička i baletska škola „Novo Sarajevo“)
  • Dijana Pelidija (Osnovna muzička škola „Mladen Pozajić“ Sarajevo)
  • Diana Bahtić (Osnovna muzička škola Ilidža)

 

KLAVIR

  • (Baby, predkategorija, I, II i III kategorija)

 

  • Nevena Čeklić (Muzička akademija Univerziteta u Istočnom Sarajevu)
  • Ivana Grahovac (Osnovna muzička škola Zenica)
  • Silvija Behić (Umjetnička škola „Nusret Keskin-Braco“ Bihać)
  • Larisa Begić (Osnona muzička škola Ilidža)
  • Darko Dujmuišić (Osnovna glazbena škola Novi Travnik)

 

  • (IV, V, VI kategortija)

 

  • Helena Davidović (Muzička škola „Mihailo Vukdragović“ Šabac)
  • Marijana Perković (Osnovna muzička škola „Mladen Pozajić“ Sarajevo)
  • Suzana Bevanda Sijarić (Osnovna muzička i baletska škola „Novo Sarajevo“)
  • Slađana Dedić (Srednja muzička škola „Čestimir Mirko Dušek“ Tuzla)
  • Amsal Ganović (Osnona muzička škola Ilidža)

 

  • (VII, VIII, IX i X kategortija)

 

  • Dragomir Bratić (Osnovna muzička škola „Davorin Jenko“ Beograd)
  • Azra Medić (Muzička akademija Univerziteta u Sarajevu)
  • Ivanka Vrhovac (Srednja glazbena škola Novi Travnik)
  • Greta Šećerkadić-Ganović (Srednja muzička škola Sarajevo)
  • Tatjana Todorović-Jurić (Srednja muzička škola „Čestimir Mirko Dušek“ Tuzla)

 

KOMPLEMENTARNI KLAVIR

 

  • Dina Fejzić (Muzička akademija Univerziteta u Sarajevu)
  • Belinda Krnić (Srednja muzička škola Sarajevo)
  • Ermin Elezović (Umjetnička škola „Nusret Keskin-Braco“ Bihać)
  • Lejla Mujačić (Srednja muzička škola „Čestimir Mirko Dušek“ Tuzla)